Zbiorniki na Paliwo 100l

Wyświetlanie jednego wyniku

 • TrolleyMaster® - Zbiornik na paliwo mobilny 100l z dystrybutorem
  +Watchman Radar v2 za 1zł!

  Zbiornik na paliwo 100l – TrolleyMaster® Mobilny z dystrybutorem

  Od: 3540.00 Od: 2478.00

  Zbiornik mobilny z dystrybutorem na paliwo diesel 100 litrów – TrolleyMaster® Niewielkich rozmiarów, bezpieczny i atestowany TrolleyMaster® świetnie sprawdzi się nie tylko w rolnictwie, ale także w transporcie, budownictwie, transporcie wodnym czy w leśnictwie. W pełni bezpieczny – dedykowana kieszeń nalewaka wyłapuje skropliny oraz zabezpiecza go podczas transportu. Z kolei zamykany zawór kulowy chroni przed…

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Mini Zbiornik Paliwa dla Łodzi i Innych Małych Pojemnościowo Użytków

W naszej ofercie znajdziesz Mini Zbiorniki Paliwa o pojemności 100 litrów, idealne do łodzi, silników zaburtowych i innych małych przemieszczalnych urządzeń. Zbiorniki te, wyposażone w dystrybutor, zapewniają bezpieczne przechowywanie i transport paliwa, gwarantując mobilność oraz łatwy dostęp do potrzebnej substancji.

Bezpieczny Zbiornik Paliwa 100l z Dystrybutorem

Zbiornik Paliwa o pojemności 100 litrów, wyposażony w dystrybutor, to praktyczne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpiecznego sposobu przechowywania i dostarczania paliwa. Mobilny charakter tego zbiornika pozwala na jego wykorzystanie w różnych warunkach, zapewniając łatwy dostęp do potrzebnej substancji.

Mobilny Zbiornik Paliwa – Wygoda i Wydajność w Jednym

Nasze mobilne zbiorniki paliwa o pojemności 100 litrów to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznego i wydajnego sposobu przechowywania i dystrybucji paliwa. Dzięki nim, zarówno w łodziach, jak i innych małych pojemnościowo urządzeniach, masz zawsze pod ręką niezbędną substancję do napędu.