Kontenery Adblue®

Kontenery do Adblue – SlimLine

Linia produktów SlimLine reprezentuje najnowocześniejsze systemy przeznaczone do składowania oraz dystrybucji AdBlue®/NOXy®. To innowacyjne rozwiązanie, idealnie dopasowane do potrzeb firm transportowych oraz branży budowlanej.

Produkty z serii SlimLine wyróżniają się nie tylko na stacjach benzynowych, ale także w centralach dystrybucyjno-logistycznych. Zbiorniki z dystrybutorem AdBlue®/NOXy® gwarantują nie tylko łatwość obsługi, ale i absolutną niezawodność.

Dostępne pojemności od 1290 do 12 980 litrów, zaspokoją większość firm z branży transportowej, logistycznej i przemysłowej, dostosowując się do różnorodnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Kontener na Adblue i plun do spryskiwaczy na stacje benzynowa - dopaliw.pl
Kontener na Adblue i plun do spryskiwaczy na stacje benzynowa - dopaliw.pl

Zbiornik i dystrybutor Adblue – SlimLine Edge

Zbiornik SlimLine Edge to wyjątkowo wysokiej jakości, profesjonalne i niezawodne urządzenie. Jego unikalna konstrukcja opiera się na innowacyjnym systemie TriComp oraz została wykonana z najtrwalszych komponentów, co gwarantuje doskonałe zachowanie czystości przechowywanej substancji.

Opracowany z dbałością o szczegóły, smukły i ergonomiczny kształt SlimLine Edge umożliwia doskonałe wkomponowanie zbiornika w standardowe wysepki na stacjach benzynowych.

To nie tylko praktyczne, ale również estetyczne rozwiązanie, które spełnia najwyższe oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu, przechowywanie oraz dystrybucja AdBlue®/NOXy® staje się nie tylko efektywne, ale także wysoce profesjonalne.

Jako jedyni w Polsce produkujemy kontenery AdBlue® zgodne ze wszystkimi normami i przepisami UE.

Kontenery Adblue na stację paliw – jak są zbudowane?

Budowa kontenera Adblue na stację paliw

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnej wyceny