Watchman Radar V2 (NBIoT) – Radar do pomiaru poziomu | 1009620

Original price was: 1260.00zł.Current price is: 945.00zł. (1162.35 brutto)

Poprzednia najniższa cena: 1162.35.

  • Zyskaj dostęp do informacji o poziomie zapełnienia zbiornika z dowolnego miejsca na Świecie!
  • Od teraz Twój zbiornik sam przypomni Ci o tym, że kończy się w nim paliwo.

Kod produktu: 1009620

Znalazłeś tańszą ofertę? Skontaktuj się z nami!

  • Gotowe Dostawa na terenie całej Polski
  • Gotowe Bezpieczne płatności

Watchman Radar v2 – Monitorowanie Zbiorników na Najwyższym Poziomie

Watchman Radar V2 to urządzenie, które nie tylko zapewnia precyzyjny pomiar poziomu paliwa, ale także znacząco ułatwia zarządzanie zasobami. Dzięki zasilaniu baterią o długiej żywotności, urządzenie działa niezawodnie przez długi czas, eliminując potrzebę częstej wymiany baterii. Dodatkowo, technologia oparta na chmurze umożliwia śledzenie zużycia paliwa oraz dostarczanie danych w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe dla podejmowania szybkich i trafnych decyzji biznesowych. Z Watchman Radar V2 możesz być pewien, że Twoje zasoby są pod stałą kontrolą, co pozwala na optymalizację operacji i maksymalizację oszczędności.

Zyskaj dostęp do informacji o poziomie zapełnienia zbiornika z dowolnego miejsca na Świecie!

Od teraz Twój zbiornik sam przypomni Ci o tym, że kończy się w nim paliwo. Poznaj Watchman Radar V2 – zaawansowane urządzenie pomiarowe, które zapewnia precyzyjne monitorowanie zbiorników do 6 metrów głębokości. Dzięki technologii radarowej, niezawodności i wygodzie użytkowania, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce mieć pełną kontrolę nad swoimi zasobami.

watchman radar v2 - 1009620

Precyzja i Technologia Radarowa

Watchman Radar V2 to urządzenie pomiarowe, które wykorzystuje najnowocześniejszą technologię radarową, zapewniając niezwykle precyzyjne pomiary. Bez względu na warunki pogodowe czy rodzaj magazynowanego medium, urządzenie dostarcza dokładne dane o poziomie zapełnienia zbiornika.

Prosty montaż Watchman Radar v2

Montaż Watchman Radar V2 jest prosty i szybki, nie wymaga wiercenia w plastikowym zbiorniku, co pozwala na łatwą instalację bez dodatkowych kosztów. Inwestycja w telemetrię z tym urządzeniem przynosi oszczędności dzięki efektywniejszemu zarządzaniu zasobami.

Pełna Mobilność z Kingspan Connect

Dzięki aplikacji mobilnej Kingspan Connect masz pełną kontrolę nad swoim zbiornikiem z każdego miejsca na świecie. Dane są przechowywane w chmurze, co umożliwia dostęp do informacji o zużyciu i poziomie substancji w dowolnym momencie.

Bezpieczeństwo i Niezawodność pomiaru Paliwa

Watchman Radar V2 zapewnia pełne bezpieczeństwo dzięki możliwości monitorowania stanu zbiornika w czasie rzeczywistym. Alarmy progowe i śledzenie GPS dodatkowo zwiększają kontrolę nad przechowywanymi substancjami, dając pewność, że zawsze wiesz, co się dzieje.

Korzyści i Zalety Watchman Radar V2

  • Oszczędność: Inwestycja w telemetrię pozwala na lepsze zarządzanie zasobami, co przekłada się na mniejsze koszty operacyjne.
  • Wysoka Dokładność: Precyzyjne pomiary, niezależnie od warunków atmosferycznych i rodzaju przechowywanej substancji.
  • Bezpieczeństwo: Pełna kontrola nad zbiornikiem dzięki alarmom progowym i śledzeniu GPS.
  • Łatwa Instalacja: Szybki montaż bez konieczności wiercenia otworów w plastikowym zbiorniku.
  • Mobilność: Pełna kontrola za pomocą aplikacji mobilnej Kingspan Connect.
  • Technologia Chmurowa: Dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie dzięki przechowywaniu danych w chmurze.

Zastosowanie Watchman Radar V2

Watchman Radar V2 jest idealny do zastosowań, gdzie wymagana jest precyzja pomiaru. Zasilanie baterią o długiej żywotności, czytelne i przyjazne oprogramowanie oraz atrakcyjna cena czynią z tego urządzenia doskonały wybór do monitorowania zbiorników paliwowych i innych substancji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń pomiarowych w naszym sklepie dopaliw.pl. Z Watchman Radar V2 zyskujesz niezawodne narzędzie, które zapewni Ci pełną kontrolę nad zasobami, oszczędność i bezpieczeństwo.